Menu
Zpět na seznam inzerátů

Trvalý travní porost u Drmoulu – 12559 m² (okr. Cheb)

Cheb

449 000 Kč

Nabízíme spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na pozemcích parc. č. 625/1 a 654/1 o celkové výměře 50 238 m², zapsaných na LV 92 v katastrálním území Drmoul (okres Cheb).
Pozemky jsou vedené jako trvalý travní porost a jsou součástí zemědělského půdního fondu.
Nacházejí se v klidné krajině západně od Drmoulu, s přístupem po obecní komunikaci ze Sekerské ulice.

Pozemky nejsou zatíženy žádnými věcnými břemeny.
Vhodné jako dlouhodobá investice do zemědělské půdy s potenciálem růstu hodnoty.

Uvedené výměry jsou orientační. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter.

ev.č.: 2697
celková plocha (m2): 12559

Výměra

12559 m²

Cena za m²

35,75 Kč