Menu
Zpět na seznam inzerátů

Prodej lesa, 10226 m², Lužná u Vsetína

Vsetín

367 280 Kč

Nabízíme k prodeji lesní pozemky o celkové rozloze 10 226 m² v katastrálním území Lužná u Vsetína. Pozemky leží poblíž obce, což zajišťuje klid a soukromí, ideální pro milovníky přírody a investory hledající dlouhodobou hodnotu. Les je v dobrém stavu, skvělá lokalita nabízí možnosti pro rekreaci, houbaření či turistiku. Přístup k pozemku je zajištěn z obecní komunikace. Prodej podílu 1/12 z celkové výměry 122721 m2. Nechte se okouzlit touto výjimečnou lokalitou a využijte příležitost k investici do přírody. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita: Lužná u Vsetína
cena 36,- Kč/m2, výrazná sleva. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Evidenční číslo: 922992

Výměra

10226 m²

Cena za m²

35,92 Kč