Menu
Zpět na seznam inzerátů

Prodej pozemku k bydlení, 449 m², Turnov, ul. Jana Palacha

Semily

2 400 000 Kč

Nabízíme ke koupi slunný stavební pozemek v centru města Turnov.
Pozemek o velikosti 449 m² je v územním plánu města vedený jako zastavitelný smíšený. Pozemek je tak vhodný k výstavbě rodinného domu, ale také na výstavbu pro případné podnikání.
Koeficient maximální zastavitelnosti je 80%, je zde tedy možnost umístit budovu o zastavěné ploše až do 359 m². Veškeré sítě se nachází na hranici pozemku.
Kompletní občanská vybavenost v místě. Více informací u makléře. Těšíme se na prohlídky.

Lokalita: Jana Palacha, Turnov
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Evidenční číslo: 810069

Výměra

449 m²

Cena za m²

5 345,21 Kč